Informacija klientui

UADBB "Mano brokeris"
Įmonės kodas: 302478436
Buveinė: Uosio gatvė 10, LT-50133 Kaunas

UADBB "Mano brokeris" veikia, kaip nepriklausomas tarpininkas ir yra įregistruota VĮ Registrų centre (duomenys skelbiami Registrų centro tinklalapyje)

UADBB "Mano brokeris" 2010-01-26 suteikta licencija draudimo brokerių įmonės veiklai, kurios Nr. 000126.

Draudimo brokerių įmonių sąrašas skelbiamas Lietuvos banko tinklalapyje

UADBB "Mano brokeris" neturi įsigijęs draudimo įmonių akcijų, o draudimo įmonės neturi įsigiję UADBB "Mano brokeris" akcijų.

Skundus dėl UADBB "Mano brokeris" veiklos klientai ir kiti suinteresuoti asmenys gali pateikti el. paštu: info@manobrokeris.lt arba raštu direktoriui adresu
UADBB "Mano brokeris"
Uosio gatvė 10
LT-50133, Kaunas
arba
Lietuvos bankui, jų svetainėje nurodyta tvarka

UADBB "Mano brokeris" konsultuoja kaip nepriklausomas draudimo tarpininkas, vykdantis draudimo tarpininkavimo veiklą draudikų pavedimu. UADBB "Mano brokeris" atstovauja šias draudimo bendroves.

UADBB „Mano brokeris“, siekiant įvertinti Jūsų draudimo poreikius ir pateikti Jums aktualų draudimo pasiūlymą, taip pat siekiant tarpininkauti Jums sudarant draudimo sutartį, draudimo sutarties administravimo tikslu, taip pat siekiant pateikti Jums aktualų pasiūlymą dėl Mūsų teikiamų paslaugų, siekiant užtikrinti savo teisėtus interesus bei vystyti savo teikiamas paslaugas tvarkys Jūsų asmens duomenis: 1) identifikacinius ir kontaktinius duomenis; 2) draudimo poliso ir draudimo sutartyje esančius asmens duomenis; 3) finansinius su draudimo sutarties vykdymu susijusius asmens duomenis; 4) Mūsų suformuotos ataskaitos draudikams duomenis; 5) draudžiamo objekto identifikacinius duomenis. Daugiau apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis rasite: pranešime apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.